+48 787 845 356 kontakt@anitaklosowska.pl

Kontakt

Adres

Niepubliczny Leczniczo-Profilaktyczny ZOZ „Asklepios”
91 Bobin
32-100 Proszowice

Telefon

+48 787 845 356

 

Po 3 miesiącach i 10 kg mniej mogę z czystym sumieniem polecić Porady żywieniowe – Anita Kłosowska. Przepisy łatwe w przygotowaniu, dostosowane do tego co lubię jeść. Profesjonalne porady oraz opieka podczas trwania diety, przesympatyczna i miła atmosfera podczas spotkań. Są efekty, jest zadowolenie i 100% satysfakcji.

Adam Koziński

Dzięki Pani rozumiałam, że wieczorne ćwiczenia nie są dla mnie. Samopoczucie o wiele lepsze i waga w końcu spada. Dziękuję!

Alicja Płaszewska

Waga spadła i samopoczucie o wiele lepsze! 

Rafał Michalski

Próbowałam już kilku diet, ale dzięki Pani znalazłam to czego szukałam. Taki sposób odżywiania pozostanie ze mną na lata. Spaceruje prawie codziennie według zaleceń, czuje się świetnie! Dziękuje

Barbara Wójcik

Zdecydowanie Polecam Korzystanie z usług Pani Anity. Po przeprowadzonej rozmowie stworzyła indywidualny plan żywnościowy 🙂 przepisy, łatwe w przygotowaniu, smaczne, a produkty dostępne w skazanym sklepie 😃 a co najważniejsze, dieta przynosi pożądane efekty, dzięki wskazówką bardzo poprawiła się jakość snu.
Super 5/5
Kamil Stefański

Serdecznie polecam usługi Pani Anity, jest to osoba która naprawdę chce pomoc klientowi, przeprowadza szczegółowy wywiad oraz dokładnie analizuje wszystkie wyniki, posiada ogromna wiedzę w zakresie żywienia. Dzięki diecie ułożonej pod kontem problemów z tarczyca udało mi się unormować wyniki bez zażywania leków.

Dominika Bucka