Kontakt

Adres

Niepubliczny Leczniczo-Profilaktyczny ZOZ „Asklepios”
91 Bobin
32-100 Proszowice

Telefon

+48 787 845 356

Rejestracja 

Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 16.00  

 

 

 

Po 3 miesiącach i 10 kg mniej mogę z czystym sumieniem polecić Porady żywieniowe – Anita Kłosowska. Przepisy łatwe w przygotowaniu, dostosowane do tego co lubię jeść. Profesjonalne porady oraz opieka podczas trwania diety, przesympatyczna i miła atmosfera podczas spotkań. Są efekty, jest zadowolenie i 100% satysfakcji.

Adam Koziński

Dzięki Pani rozumiałam, że wieczorne ćwiczenia nie są dla mnie. Samopoczucie o wiele lepsze i waga w końcu spada. Dziękuję!

Alicja Płaszewska

Waga spadła i samopoczucie o wiele lepsze! 

Rafał Michalski

Próbowałam już kilku diet, ale dzięki Pani znalazłam to czego szukałam. Taki sposób odżywiania pozostanie ze mną na lata. Spaceruje prawie codziennie według zaleceń, czuje się świetnie! Dziękuje

Barbara Wójcik

Zdecydowanie Polecam Korzystanie z usług Pani Anity. Po przeprowadzonej rozmowie stworzyła indywidualny plan żywnościowy 🙂 przepisy, łatwe w przygotowaniu, smaczne, a produkty dostępne w skazanym sklepie 😃 a co najważniejsze, dieta przynosi pożądane efekty, dzięki wskazówką bardzo poprawiła się jakość snu.
Super 5/5
Kamil Stefański

Serdecznie polecam usługi Pani Anity, jest to osoba która naprawdę chce pomoc klientowi, przeprowadza szczegółowy wywiad oraz dokładnie analizuje wszystkie wyniki, posiada ogromna wiedzę w zakresie żywienia. Dzięki diecie ułożonej pod kontem problemów z tarczyca udało mi się unormować wyniki bez zażywania leków.

Dominika Bucka

Przygodę z Anitką rozpoczęłam w maju tego roku, kiedy po czasie kwarantanny i siedzenia w domu, postanowiłam, że warto w końcu wziąć się za siebie. Już po pierwszej wizycie po przeanalizowaniu moich wyników badań, otrzymałam 7-dniową dietę i super e-book z przepisami. Okazało się, że dzięki niej potrafiłam całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wcześniej szybkie śniadanie w pracy też coś w biegu i potem kończyło się buszowaiem po lodówce i dużą ilością słodyczy wieczorem. Teraz dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i regularnie spożywanym posiłkom, słodycze mogą już dla mnie nie istnieć 😉 i nie robią na mnie większego wrażenia. I jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie rzecz, posiłki,które przygotowuję są szybkie i bardzo smaczne i nie wymagają robienia specjalnych zakupów pod kątem mojej diety. Komponuję moje posiłki z tego, co akurat mam w lodówce, ale dzięki Anitce wiem co i jak ze sobą łączyć, żeby dostarczyć wszystkie niezbędne składniki do organizmu!
Podsumowując!
Utrata 12 kg i całkowita zmiana nawyków żywieniowych😀i wcale nie tęsknię za tym co było😃😃
Polecam gorąco!!!

Celina Laskosz